Iizi: Eestis on võimalik tänasest droone kindlustada

Droonide kindlustamine on olnud ammu teemaks. Vähe sellest, et droonid ise, ka võimalik kahju kolmandatele isikutele, kui droon peaks alla kukkudes viga tegema kellegi varale. Oleme kohtunud mitme kindlustusfirmaga ning lõpuks võttis teema…

Iizi: Eestis on võimalik tänasest droone kindlustada

Droonide kindlustamine on olnud ammu teemaks. Vähe sellest, et droonid ise, ka võimalik kahju kolmandatele isikutele, kui droon peaks alla kukkudes viga tegema kellegi varale. Oleme kohtunud mitme kindlustusfirmaga ning lõpuks võttis teema konkreetselt ette kindlustusmaakleri teenuse firma Iizi, Helen Evertiga eesotsas. Asjalikud inimesed, mõeldud tehtud, respect!

Avaldan siinkohal nende uudise (allikas):

UUDIS 14.06.2016

Eestis on võimalik tänasest droone kindlustada

IIZI Kindlustusmaakler AS vahendusel on alates tänasest võimalik droonide kindlustamiseks pakkumisi küsida. Lahendus on mõeldud, spetsiaalselt äritegevuseks kasutatavate droonide kindlustamiseks. IIZI Kindlustusmaakler AS (IIZI) vahendusel on tänasest võimalik leida sobivaim kindlustuslahendus äritegevuseks kasutatavate droonide kindlustamiseks. Kindlustusandjaks on maailma suurim ja mõjukam kindlustusturg Lloyd’s, mis teenindab hetkeseisuga 90% UK turul olevate droonide kindlustuslepingutest. Lloyd’s alustas droonidele mõeldud kindlustuslahenduse pakkumist alles hiljaaegu Euroopa riikides laiemalt, sealhulgas tänasest ka IIZI vahendusel Eesti turule.

Droonide kindlustamise lahendus on mõeldud ennekõike äritegevuseks kasutatavatele droonidele. Pakkumist on võimalik saada vastutuskindlustuse, drooni varakindlustuse ja sellele paigaldatavate seadmete kindlustamiseks, lisaks erinevad lisakindlustused sinna juurde. Kindlustusmakse suurus oleneb drooni tehnilistest andmetest ja väärtusest, varustusest, kasutusalast, lennupiirkondadest jne.

Kuigi tänased kliendid näevad peamise riskina oma vara kaotust, siis tegelikkuses on tunduvalt olulisem pöörata tähelepanu tihedas drooniliikluses sellele, et masinad võivad kahjustada kellegi vara, näiteks kukkuda autole, või põhjustada vigastusi ka inimesele. Keskmise liikluskindlustuse aastase makse eest on aga võimalik tagada kuni 5 miljonit vastutuskindlustuse limiiti oma droonile.

Taaniel Karp, Eesti ühe suurima professionaalsete droonidega opereeriva ettevõtte Skyline Media tegevjuht, kommenteerib rahulolevalt: „Aastaid olen juba kindlustusvõimalusi otsinud, kuid pole leidnud nii komplektset ja mõistliku hinnaga lahendust“. 

 Rohkem informatsiooni ja pakkumist küsi IIZI kindlustusspetsialistilt: 
helen.evert@iizi.ee | 16660 | www.iizi.ee 

Share: Twitter Facebook Pinterest Tumblr Google+
Osta faile / Telli pildistama

Dji droonide maaletooja